gis ösym sınav takvimi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/lysgiris.com/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ÖSYM GİS | Görevli İşlemleri Sistemi Giriş

ÖSYM (GİS) sınavlarda ( görev almak isteyen idareci, öğretmen ve hizmetliler sisteme eklenecek, almış oldukları şifreleri ile "Görevli İşlemleri Sistemi"ne giriş yaparak görev ve görev yeri tercihinde bulunacaklar. Görev tercihlerini her kes sistem üzerinde kendisi yapacak. Görev almak isteyenlerin ÖSYM'nin GİS sitesine girip başvuru yapmaları gerekiyor.

Şimdi Görev almak istiyorsanız TIKLAYINIZ...

GİS ÖSYM Şifremi Unuttum Diyenler TIKLAYINIZ

ÖSYM GİS Sınav Uygulama Yönergesini İncelemek için TIKLAYINIZ

Öğretmenlerin yeni Sınav Ücretleri 2016

GİS ÖSYM Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

GİS ÖSYM Şifre İşlemleri için Buraya Tıklayınız

Ösym'nin düzenlemiş olduğu sınavlarda,Üniversite yada bazı ilköğretim ve liselerde sınavda görev almak isterseniz,görev almak istediğinize dair başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Genel olarak görev almak isteyenler, kendi bulunduğu okullarda başvuru yapmaktadır. Başvuru yapmak için, nüfus cüzdanı, okulun iletişim bilgileri, iban numarası ve e-mail gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapılan yerde fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Başvurudan sonra verilen şifreyle sisteme girdikten sonra ilk olarak şifrenizi yeniliyorsunuz. Şifreden sonra sınavlarda görev almak istiyorsanız okul seçimi yapıp görevlendirmenizi bekliyorsunuz. Göreviniz çıkınca görev belgesi çıktısı alıp görev yerinize gidiyorsunuz.

sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

İçeriği paylaş